MANDALA
|  | Prachtige Mandala's, info om zelf te maken of te kleuren. |
| Meester hoe werkt het? | | Heel veel vragen..Je vindt er veel op deze site beantwoord dus ff zoeken!
Moeilijk iets te vinden maar wie weet voor later!!! |
| Straattekenen | | Erg mooi maar je moet het wel kunnen! Misschien wat voor op het plein!! | |
| Tekenles-site | | Op deze site vind je praktische en theoretische informatie over het vak Tekenen. |
|
| Mozaïek | | Mozaïekkunst is een decoratieve kunstvorm waarbij kleine stukjes glas, marmer, aardewerk of steen naast elkaar worden gelegd om een beeld of een figuur te vormen. |
| Kaleidoscoop: Tekenen | | Grappig om te zien en uit te proberen. Bekijk ook even de handleiding onder aan de pagina. |
| Teken Cursus | Pak wat papier, een potlood en een puntenslijper en begin te tekenen! | |
| Lekker Kleuren | | Zelf aan het werk met ArtPad om online je eigen werkstuk te maken |
|
| Verf | | De verfsoorten. | - Kleuren.
Als je wel eens in een kunstschilders materialenwinkel of een bouwmarkt bent geweest, dan weet je vast wel dat er ontzettend veel kleuren te krijgen zijn. - Hulpmiddelen.
Met verf kun je een heleboel gekke dingen doen door er hulpmiddelen bij te gebruiken. - Ezels.
Als je besluit om te gaan schilderen op een doek of op een canvas board, dan moet deze natuurlijk ergens op staan of liggen zodat je er goed op kunt werken.
|
|